فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 1830


درباره من
فروش لوازم عکاسی (maryam2011 )    

عکس هایی ازبدن کراکی ها (ورودافرادحساس ممنوع)

درج شده در تاریخ ۹۰/۰۶/۱۷ ساعت 14:18 بازدید کل: 4567 بازدید امروز: 1 0 می‌پسندم  
 


کراک (Crack) چیست ؟
 


مقدمه:
کرک (Crack) که گاهی راک (Rock) نیز نامیده میشود، ماده ای محرک است که از تصفیه کوکائین به دست می آید و به اشکال مختلف تدخین (استنشاق دود) میشود.
اما کراکی که در ایران رایج است از مشتقات هروئین است و در صورتی که بصورت علمی تولید شود از تصفیه هروئین به دست می آید .
کراک ماده‌ای بی‌بو است، مصرف آن راحت است و با یک فندک در هر جایی که باشی می‌توانی مصرف کنی؛ درست برخلاف مصرف تریاک و یا هروئین است.
کراک موجود در بازار ایران:
کراک جدیدترین ماده مصرفی بین معتادان ایران است. این ماده شیمیایی خشک که در ترکیب آن به جای کوکائین و هروئین از قرصهای فاسد استفاده می شود.
این ماده به سبب اینکه فاقد هر گونه بوی نامطبوع و خاص بوده مصرف را راحت کرده و موجب شده روند گرایش افراد به این ماده افزایش یابد.
جالب است که بدانید تنها سه بار مصرف مقدار بسیار اندکی از کرک موجود در بازار ایران ، اعتیاد به آن را حتمی خواهد کرد و پس از این زمان بسیار کوتاه، شخص را به شدت به خود نیازمند و وابسته میکند.
در حال حاضر کراک در بین گروهی از جوانان ایران شایع شده و به دومین ماده مصرفی معتادان تبدیل شده است. متأسفانه این شیوع بالا به دلیل تفکر اشتباهی است که در بین جوانان به وجود آمده است . در بین جوانان، این ماده به صورت ماده‌ای کم‌خطر با میزان نشئگی بالا معرفی شده و ۹۵درصد از مصرف‌کنندگان، آن را به اسم روان‌گردان می‌شناسند اما پس از شروع به مصرف، مشخص می‌شود که کراک ماده‌ای بسیار اعتیادآور است.. 

 

وقتی خودم این عکسارودیدم حالم خیلی بدشد.

ولی اینارو گذاشتم تا واسه بقیه درس عبرتی باشه.


اینم عکسا:
 


 


 


 


 


 

 

:(

خدایا خودت کمک کن.:-*

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۰/۰۶/۱۷ - ۱۷:۲۲

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
دعوت به همسرایی 6 هوووی دخترک پولدار ترکیه ( ایغدیر - وان ) آب دٌر گرانی است که از دست میرود و دریاچه هایمان در صف خشک شدن بــــه نــــامــ خـــــــدا...بــــه یـــــاد خـــــــدا... فیزیوتراپی ولیزردرمانی توانا-با17سال سابقه فیزیوتراپی-فیزیوتراپیست وکارشناس ارشد آسیب های ورزشی وحرکات اصلاحی شاهچراغ باشگاه بدنسازی وپرورش اندام یزدان بامدیریت جدید دریافت سامانه پیامکی تی تو به صورت رایگان* مکانیکی مهدی میرزایی(جاده ترانزیت-روبروی ترمینال جدید)09143234694
کاربران آنلاین (205)
(-_-)______I-IƏIVIeD_______(-_-) سیاوش محمدی امین داودی ____________ Overwrought____________ Darrel-LOVE رویای شیرین... ashkandavatgar سرلکیان کیانی روزنه ی دل 20 ائلبان 68 مهرداد نجفلوی ترکمانی یاسرمحمدی خزان احساس... غمگین ترین غمگین چاپ محسن یالان دنیا. خاراب دونیا ıSt.LiLi»«Rı یونس فرجا زهرا01 ساناز- طالبی صدای سیم اخر IiI**s-o-g-o-l-i**IiI مهد کودک نازگل میانه محمدعلیزاده. یالان گونلر رایادرس رضا قدرتی جهان آذر -_-_-bözö-_-_- فرهاد بیرامی امیرعلی دهقان من همون احسانما... ائلتاج ملکی رضا علی افسر ساعی نیا آزمایشگاه الکترونیک وبر MEYSAM GAREDAGHI * آسمان * جهان(Max Pen) مهدی -انگوتی ارکستر بیتا پیمان جمشیدی موبایل به روز i l i l i IXI CrAzY LOvE IXI i l i l i taha mahmoodi71 اسدی-- (خسته) سینا سلیمی* میثم رمضانی اذربایجان 8 زهرمار 2 **هادی0013** mohammadamin پویا .محمدی آزاده جون ılılıIiiIii . arctic still . IiiIiiılılı خدایا پناهم بده . . . کافی نت دانشجو کمال شاهمرادی خوشنویسی ونقاشی قلم ...یاسمین... *عاشقه*فقط *خدااا* علیرضا صفری** حمید قاسمی00 مجید دادا lady sheida آرگ واپن قائم