فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 1830


درباره من
فروش لوازم عکاسی (maryam2011 )    

عکس هایی ازبدن کراکی ها (ورودافرادحساس ممنوع)

درج شده در تاریخ ۹۰/۰۶/۱۷ ساعت 14:18 بازدید کل: 4573 بازدید امروز: 2 0 می‌پسندم  
 


کراک (Crack) چیست ؟
 


مقدمه:
کرک (Crack) که گاهی راک (Rock) نیز نامیده میشود، ماده ای محرک است که از تصفیه کوکائین به دست می آید و به اشکال مختلف تدخین (استنشاق دود) میشود.
اما کراکی که در ایران رایج است از مشتقات هروئین است و در صورتی که بصورت علمی تولید شود از تصفیه هروئین به دست می آید .
کراک ماده‌ای بی‌بو است، مصرف آن راحت است و با یک فندک در هر جایی که باشی می‌توانی مصرف کنی؛ درست برخلاف مصرف تریاک و یا هروئین است.
کراک موجود در بازار ایران:
کراک جدیدترین ماده مصرفی بین معتادان ایران است. این ماده شیمیایی خشک که در ترکیب آن به جای کوکائین و هروئین از قرصهای فاسد استفاده می شود.
این ماده به سبب اینکه فاقد هر گونه بوی نامطبوع و خاص بوده مصرف را راحت کرده و موجب شده روند گرایش افراد به این ماده افزایش یابد.
جالب است که بدانید تنها سه بار مصرف مقدار بسیار اندکی از کرک موجود در بازار ایران ، اعتیاد به آن را حتمی خواهد کرد و پس از این زمان بسیار کوتاه، شخص را به شدت به خود نیازمند و وابسته میکند.
در حال حاضر کراک در بین گروهی از جوانان ایران شایع شده و به دومین ماده مصرفی معتادان تبدیل شده است. متأسفانه این شیوع بالا به دلیل تفکر اشتباهی است که در بین جوانان به وجود آمده است . در بین جوانان، این ماده به صورت ماده‌ای کم‌خطر با میزان نشئگی بالا معرفی شده و ۹۵درصد از مصرف‌کنندگان، آن را به اسم روان‌گردان می‌شناسند اما پس از شروع به مصرف، مشخص می‌شود که کراک ماده‌ای بسیار اعتیادآور است.. 

 

وقتی خودم این عکسارودیدم حالم خیلی بدشد.

ولی اینارو گذاشتم تا واسه بقیه درس عبرتی باشه.


اینم عکسا:
 


 


 


 


 


 

 

:(

خدایا خودت کمک کن.:-*

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۰/۰۶/۱۷ - ۱۷:۲۲

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
زیبایی های زبان ترکی (مسئولین در حضور مردم صحیح صحبت کنند) - قسمت دوم فروش آپارتمان(شهر میانه) دعوت به همسرایی 6 بوی پیراهن تو - شعر از خودم گاهی زندگی کردن بیشتر شهامت می خواهد تا این که خودت را خلاص کنی استعلام نرخ بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه پارسیان دانلود نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی و شهرداری مرد بودن... آگهی سرشماری عمومی کشاورزی 1393 از دیپلم به بالا ( چاپ محسن ) فیزیوتراپی ولیزردرمانی توانا-با17سال سابقه فیزیوتراپی-فیزیوتراپیست وکارشناس ارشد آسیب های ورزشی وحرکات اصلاحی
کاربران آنلاین (197)
.lı.______.SaSan.______.ıl. مبل آرال هیس1011 ...donyasiz... یوردوم.آذربایجان Hojjat eshlaghi موبایل اپل (خرید و فروش گوشیهای کارکرده) میلاد فرهنگ بهزاد2000 فاطمه 78 II__FRIGHT--NIGHT__II مجید دادا ساندویچی برسام محمدی جهان(Max Pen) مریم محمدپور فرشته ی مرگ (*_*)ililililبه یاد او...lililili(*_*) کاش میشد... Mutlu çocuklar asadi010101 خاراب دونیا امینsport *** الینا *** *پرسپولیس* مهد.ملکی مهنام 71 ابراهیم ... ...l Mez-raB l... bri lliant Se7en ترکمانچای ----------* ساراناز.7 Mah sa.... Darrel-LOVE مهربانو* آیا تای *رها71* علیرضا- قره داغی **__--__Wolf Man__--__** .l. HaZiUn .l. ارش زندی سرعت گیر setareh.dokhtare.babash *...زهرا...* سارا رحیمی فرد *یاکاموز* علی مددی نیا (نمایندگی بیمه نوین) ترانه حسین پور MaN Y DarDaM Gold Heart نظر سنجی های جهان (-_-)______I-IƏIVIeD_______(-_-) ALI SORENA پیمان محمدی* گل زنبق ılı__ParKeR_(ılı)_boy__ılı نفس کوچولو مدیاپارسیان roshanak tahmasebi علی افسر ساعی نیا پیام نامجو و *__.*.*.لیلا.*.*.__* ائلبان 68 (ا .__. ا) Oo -__MueRte SileNciOsƏ__- Oo(ا .__. ا) KIAN-SADEGHZADE l.couple.l ناصرعدالتیان mehrad asi آزاده جون GhoSTRideR علیرضااسدی چاپ پارسا (برادران مرادی) -_-_-bözö-_-_-