فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 1830


درباره من
فروش لوازم عکاسی (maryam2011 )    

عکس هایی ازبدن کراکی ها (ورودافرادحساس ممنوع)

درج شده در تاریخ ۹۰/۰۶/۱۷ ساعت 14:18 بازدید کل: 4510 بازدید امروز: 1 0 می‌پسندم  
 


کراک (Crack) چیست ؟
 


مقدمه:
کرک (Crack) که گاهی راک (Rock) نیز نامیده میشود، ماده ای محرک است که از تصفیه کوکائین به دست می آید و به اشکال مختلف تدخین (استنشاق دود) میشود.
اما کراکی که در ایران رایج است از مشتقات هروئین است و در صورتی که بصورت علمی تولید شود از تصفیه هروئین به دست می آید .
کراک ماده‌ای بی‌بو است، مصرف آن راحت است و با یک فندک در هر جایی که باشی می‌توانی مصرف کنی؛ درست برخلاف مصرف تریاک و یا هروئین است.
کراک موجود در بازار ایران:
کراک جدیدترین ماده مصرفی بین معتادان ایران است. این ماده شیمیایی خشک که در ترکیب آن به جای کوکائین و هروئین از قرصهای فاسد استفاده می شود.
این ماده به سبب اینکه فاقد هر گونه بوی نامطبوع و خاص بوده مصرف را راحت کرده و موجب شده روند گرایش افراد به این ماده افزایش یابد.
جالب است که بدانید تنها سه بار مصرف مقدار بسیار اندکی از کرک موجود در بازار ایران ، اعتیاد به آن را حتمی خواهد کرد و پس از این زمان بسیار کوتاه، شخص را به شدت به خود نیازمند و وابسته میکند.
در حال حاضر کراک در بین گروهی از جوانان ایران شایع شده و به دومین ماده مصرفی معتادان تبدیل شده است. متأسفانه این شیوع بالا به دلیل تفکر اشتباهی است که در بین جوانان به وجود آمده است . در بین جوانان، این ماده به صورت ماده‌ای کم‌خطر با میزان نشئگی بالا معرفی شده و ۹۵درصد از مصرف‌کنندگان، آن را به اسم روان‌گردان می‌شناسند اما پس از شروع به مصرف، مشخص می‌شود که کراک ماده‌ای بسیار اعتیادآور است.. 

 

وقتی خودم این عکسارودیدم حالم خیلی بدشد.

ولی اینارو گذاشتم تا واسه بقیه درس عبرتی باشه.


اینم عکسا:
 


 


 


 


 


 

 

:(

خدایا خودت کمک کن.:-*

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۰/۰۶/۱۷ - ۱۷:۲۲

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
فیزیوتراپی ولیزردرمانی توانا-با17سال سابقه فیزیوتراپی-فیزیوتراپیست وکارشناس ارشد آسیب های ورزشی وحرکات اصلاحی یه روز خانومی قبل از بر گشتن همسرش از سر کار در نامه ای نوشت murat göğebakan واقعا قیمتش چنده؟ قصه به پایان رسید ...
کاربران آنلاین
آجیل وشیرینی کوثر. امیر حسین امیر مهندسی برق گیسومرادی. o0pure love0o (ا .__. ا) Oo -__MueRte SileNciOsƏ__- Oo(ا .__. ا) maryam.....occ محمدحسین بهبودی محراب 007 یلدا-تبریز ALONE-------BOY (سورنا) bri lliant زیادپور سئودا (قره داغلی) هاشم خواه هیس دختر ها... امین داودی *امیررضا...* فاطمه سادات 777 سیروس گودرزی اتابک80 O_o-paradays..boy-O_o llll_______IVIOI-IAIVIIVIAD_______lllll حمید قاسمی00 oO_______. AMIN LOVER ._______Oo پارلار meysam jalali II______II**AMIR.Z ** II______II اسدی-- شهرام نصیری **شاهین** اخبار بیمه ای **میترا** امین طالبی ترکمانی Alireza1211 مهدی عزیزیان سینا ناف میانه بهرام رضایی مهد کودک نازگل میانه بارمان اشک های بارون دفتر فنی و مهندسی دکورات امیر** **مهسا توسلی** GENTLE MAN علی محمدزاده Amirblack75 بیتا احمدی آزمایشگاه الکترونیک وبر lı.________SoOda________.ıl پیمان98 علیرضا- قره داغی عین و شین و قاف سعید ایرانی فر ائلبان 68 O0O0__HeRe Is ThE lAw__O0O0 پریسا لطفی لبخندتنها مهدی سلیمی* کاردا جوزانی حمید قره داغی... آی پارا. MaN Y DrDaM ساااحل رضا ...رجبی مهربون 53 سمانه هاشمی سلی3می ALI--ghiabi ***تنها*** ı DrEaD ı مهدی آپاچی یالان دنیا. سردار ایران رویا .... سمیه سعادت آوای تنهایی خواب رویایی... ***خرابات نشین***